Де можуть відпочивати українці: країни, доступні для відвідування з безвізом

З території України з допомогою залізничного сполучення можливе відвідування таких країн, як Чехія, Польща, Румунія, Угорщина чи Словаччина. Саме тут відпочивають люди з України.

Більше чотирьох мільйонів населення вже мають біометричний паспорт та можливість подорожувати країнами Європейського Союзу, при цьому немає потреби в оформленні візи. Для здійснення поїздки в Європейський союз вам достатньо мати при собі єдиний документ, який є паспорт біометричний.

В цій статті ми розглянемо країни, доступні для подорожей, які допоможуть зекономити сімейний бюджет.

Державна служба статистики вже провела відповідні дослідження, згідно з яким визначається річний приріст за кількістю людей, що відвідують зарубіжжя, що прямують виключно туристичними цілями. Таким чином, вдвоє збільшилася кількість мандрівників в 2016 році — 2,5 млн., У порівнянні з 2010 роком — 1,2 млн. мандрівників.

Мандрівки для відпочинку

Найбільш популярним туристичним напрямком є Польща. Але, тем не менше, українці досить часто відвідують і інші країни ЄС, що межують з Україною. Таким чином, за статистичним даним, за 2015 рік українці їздили в наступні напрями:

 • Польща — 2,7 млн. Чоловік;
 • Угорщина — 1,1 млн. мандрівників;
 • Румунія — 544 тис. мандрівників;
 • Словаччина — 343 тис. відпочиваючих.

Ще не отримавши статус безвізового режиму з Європою, населення України могло подорожувати, тільки маючи закордонний паспорт, оформлену візу та мінімальну кількість коштів, при цьому доступ було відкрито у 38 країнах.

З прийняттям безвіза в період з11 червня 2017 року населення України має доступ до всіх країн, що входять до Європейського Союзу, за винятком Ірландії з Великобританією, та 4 країн, що знаходяться за межами Європейського Союзу.

Як це було і раніше, найбільш популярними для нашого населення залишаються дешеві країни, такі як Туреччина, Болгарія, Єгипет, Кіпр, Греція, Чорногорія та інші.

Найбільш дешеві країни для мандрівників

Наявність біометричного паспорта відкриває перед вами двері Європейського Союзу, але вам потрібно буде мати з собою якийсь певний обсяг коштів (визначення ліміту грошей в кожній країні окремо), а також квіток назад, та бронювання на готельний номер.

Нижче ми приведемо вимоги щодо наявності коштів для відвідування деяких країн:

 • 3,2 євро в сутки — Угорщина;
 • Польща пред’явила вимоги вище — мінімум 72 євро;
 • Словаччина — 56 євро на добу;
 • 70 євро на день з розрахунку на одного дорослого та 35 євро в день на малюка — вимоги Словенії;
 • 50 євро на добу необхідно мати при поїздці в Болгарію.

По словам одного з директорів туристичних фірм, для підтвердження потрібно буде показати гроші, а в тому випадку, коли ви подорожуєте з банківською картою, достатньо буде показати баланс рахунку правоохоронцю, який може супроводити вас до банкомату, що знаходиться в межах території.

Необхідність у більшій кількості засобів

Взагалі відстежується тенденція — необхідність більшої кількості грошей прямо пропорційна віддаленості країни від України.

Ви маєте можливість подорожувати кількома видами транспорту:

 • особисте транспортний засіб;
 • залізничне з’єднання;
 • авіапереліт.

Але, виходячи зі сформованого досвіду, левову частку витрат складає оренда житла. Зрештою, безвіз відкриває простір для українців для подорожей, зручним, швидким і безпроблемним перетином кордону Європейського Союзу.

 

 

 

 

Додати коментар

Загальна гілка коментування в російськомовній версії статті